Alex G
| Height | 5'7" |
|---|---|
| Dress | UK8 |
| Shoe Size | UK4.5 |
| Bust | 34" |
| Cup | B |
| Waist | 27" |
| Hips | 35" |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'7" |
|---|---|
| Dress | UK8 |
| Shoe Size | UK4.5 |
| Bust | 34" |
| Cup | B |
| Waist | 27" |
| Hips | 35" |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |