Amber Rose W
| Height | 5'7" |
|---|---|
| Bust | 43E |
| Waist | 38" |
| Hips | 45" |
| In Leg | 76.2" |
| Eyes | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Medium |
| Shoes Size | UK8 |
| Ethnic | Jamaican/St Kits & Nevis |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'7" |
|---|---|
| Bust | 43E |
| Waist | 38" |
| Hips | 45" |
| In Leg | 76.2" |
| Eyes | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Medium |
| Shoes Size | UK8 |
| Ethnic | Jamaican/St Kits & Nevis |