Anthony A
| Chest | 40" |
|---|---|
| Height | 6'0" |
| Waist | 31" |
| Inside Leg | 32" |
| Collar | 16" |
| Eyes | Dark Brown |
| Shoes | UK9 |
| Athletics | Cycling |
| Rugby | Weight Lifting |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Chest | 40" |
|---|---|
| Height | 6'0" |
| Waist | 31" |
| Inside Leg | 32" |
| Collar | 16" |
| Eyes | Dark Brown |
| Shoes | UK9 |
| Athletics | Cycling |
| Rugby | Weight Lifting |