Cian N
| Height | 5'9'' |
|---|---|
| Chest | 36" |
| Waist | 31" |
| Inside Leg | 32'' |
| Collar | 16" |
| Suit Size | 36 |
| Shoes | UK9.5 |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Long - Dreadlocks |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'9'' |
|---|---|
| Chest | 36" |
| Waist | 31" |
| Inside Leg | 32'' |
| Collar | 16" |
| Suit Size | 36 |
| Shoes | UK9.5 |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Long - Dreadlocks |
| Eye Colour | Brown |