Dan S
| Height | 6'1.5" |
|---|---|
| Chest | 44" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 32" |
| Suit Size | 44L |
| Collar | 17.5" |
| Shoes | 11.5UK |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 6'1.5" |
|---|---|
| Chest | 44" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 32" |
| Suit Size | 44L |
| Collar | 17.5" |
| Shoes | 11.5UK |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Brown |