Ebony O
| Height | 5'8.5'' |
|---|---|
| Dress | UK10 |
| Shoes | UK7 |
| Bust | 34" |
| Cup | B |
| Waist | 27.5'' |
| Hips | 38.5" |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Long |
| Eye Colour | Green |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'8.5'' |
|---|---|
| Dress | UK10 |
| Shoes | UK7 |
| Bust | 34" |
| Cup | B |
| Waist | 27.5'' |
| Hips | 38.5" |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Long |
| Eye Colour | Green |