Emma R
| Height | 5'10'' |
|---|---|
| Dress | UK10/12 |
| Shoe Size | UK7/8 |
| Bust | 30" |
| Cup | F |
| Waist | 30" |
| Hips | 40" |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short/Mid |
| Eye Colour | Blue |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'10'' |
|---|---|
| Dress | UK10/12 |
| Shoe Size | UK7/8 |
| Bust | 30" |
| Cup | F |
| Waist | 30" |
| Hips | 40" |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short/Mid |
| Eye Colour | Blue |