Grace B
| Height | 5'6" |
|---|---|
| Dress | UK8/10 |
| Shoe Size | UK5 |
| Bust | 34" |
| Cup | A |
| Waist | 28" |
| Hips | 38'' |
| Hair Colour | Red Brown |
| Hair Length | Afro |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'6" |
|---|---|
| Dress | UK8/10 |
| Shoe Size | UK5 |
| Bust | 34" |
| Cup | A |
| Waist | 28" |
| Hips | 38'' |
| Hair Colour | Red Brown |
| Hair Length | Afro |
| Eye Colour | Brown |