Izzy S
| Height | 5'11'' |
|---|---|
| Dress | UK10 |
| Shoe Size | UK7 |
| Bust | 30'' |
| Cup | G |
| Waist | 27" |
| Hips | 37" |
| Hair Colour | Dark Blonde |
| Hair Length | Long |
| Eye Colour | Green |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'11'' |
|---|---|
| Dress | UK10 |
| Shoe Size | UK7 |
| Bust | 30'' |
| Cup | G |
| Waist | 27" |
| Hips | 37" |
| Hair Colour | Dark Blonde |
| Hair Length | Long |
| Eye Colour | Green |