Jamie Chambers
| Height | 6'0" |
|---|---|
| Chest | 42" |
| Waist | 32" |
| Inside Leg | 32" |
| Suit Size | 38R |
| Collar | 18" |
| Shoes | UK8 |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Blue |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 6'0" |
|---|---|
| Chest | 42" |
| Waist | 32" |
| Inside Leg | 32" |
| Suit Size | 38R |
| Collar | 18" |
| Shoes | UK8 |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Blue |