Karolina Machova
| Height | 5'6" |
|---|---|
| Dress | UK8 |
| Shoe Size | UK6 |
| Bust | 34" |
| Cup | A |
| Waist | 29" |
| Hips | 38" |
| Hair Colour | Ginger |
| Hair Length | Long |
| Eye Colour | Green/Grey |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'6" |
|---|---|
| Dress | UK8 |
| Shoe Size | UK6 |
| Bust | 34" |
| Cup | A |
| Waist | 29" |
| Hips | 38" |
| Hair Colour | Ginger |
| Hair Length | Long |
| Eye Colour | Green/Grey |