Kheira B
| Height | 5'3" |
|---|---|
| Dress | UK6/8 |
| Shoe Size | UK5 |
| Chest | 32" |
| Cup | AA |
| Waist | 23" |
| Hips | 35" |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'3" |
|---|---|
| Dress | UK6/8 |
| Shoe Size | UK5 |
| Chest | 32" |
| Cup | AA |
| Waist | 23" |
| Hips | 35" |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |