Kunio H
| Height | 5'8" |
|---|---|
| Chest | 42" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 28" |
| Suit size | 42S |
| Collar | 16'' |
| Shoes | UK8 |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Black |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'8" |
|---|---|
| Chest | 42" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 28" |
| Suit size | 42S |
| Collar | 16'' |
| Shoes | UK8 |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Black |