Linda Malcom
| Height | 5'11" |
|---|---|
| Dress | UK12 |
| Shoe Size | UK9 |
| Bust | 36'' |
| Cup | A |
| Waist | 29" |
| Hips | 39" |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'11" |
|---|---|
| Dress | UK12 |
| Shoe Size | UK9 |
| Bust | 36'' |
| Cup | A |
| Waist | 29" |
| Hips | 39" |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |