Loraine C
| Height | 5'2" |
|---|---|
| Dress | UK14 |
| Shoe Size | UK4.5 |
| Bust | 39" |
| Cup | G |
| Waist | 33" |
| Hips | 39'' |
| Hair Colour | Grey/.White |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'2" |
|---|---|
| Dress | UK14 |
| Shoe Size | UK4.5 |
| Bust | 39" |
| Cup | G |
| Waist | 33" |
| Hips | 39'' |
| Hair Colour | Grey/.White |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Brown |