Maya P
| Height | 5'3" |
|---|---|
| Waist | 27" |
| Hips | 35.8" |
| Inside Leg | 80cm |
| Bust | 35" |
| Dress Size | UK6 |
| Shoe | UK5.5 |
| Hair Length | Medium |
| Hair Colour | Mid Brown |
| Eyes | Brown |
| Speaks | Spanish/English/French |
| Ethnics | Canadian/ Venezuelan |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'3" |
|---|---|
| Waist | 27" |
| Hips | 35.8" |
| Inside Leg | 80cm |
| Bust | 35" |
| Dress Size | UK6 |
| Shoe | UK5.5 |
| Hair Length | Medium |
| Hair Colour | Mid Brown |
| Eyes | Brown |
| Speaks | Spanish/English/French |
| Ethnics | Canadian/ Venezuelan |