Megan K
| Height | 5'5" |
|---|---|
| Dress | UK8 |
| Shoe Size | UK4.5 |
| Bust | 32" |
| Cup | A/B |
| Waist | 28" |
| Hips | 38" |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Blue/Green |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'5" |
|---|---|
| Dress | UK8 |
| Shoe Size | UK4.5 |
| Bust | 32" |
| Cup | A/B |
| Waist | 28" |
| Hips | 38" |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Blue/Green |