Remeaise Irish
| Height | 5'0" |
|---|---|
| Dress | UK16 |
| Shoe Size | UK5 |
| Bust | 41'' |
| Cup | H |
| Waist | 34/35" |
| Hips | 41'' |
| Hair Colour | Salt & Pepper |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'0" |
|---|---|
| Dress | UK16 |
| Shoe Size | UK5 |
| Bust | 41'' |
| Cup | H |
| Waist | 34/35" |
| Hips | 41'' |
| Hair Colour | Salt & Pepper |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Brown |