Sarah O
| Height | 5'1" |
|---|---|
| Bust | 32D |
| Waist | 25" |
| Hips | 34" |
| Dress Size | 4-6 |
| Eyes | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Shoe Size | UK2 |
| Languages | Speaks Norwegian |
| Ethnic | Korean |
| Hobbies | Skiing / Football |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'1" |
|---|---|
| Bust | 32D |
| Waist | 25" |
| Hips | 34" |
| Dress Size | 4-6 |
| Eyes | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Shoe Size | UK2 |
| Languages | Speaks Norwegian |
| Ethnic | Korean |
| Hobbies | Skiing / Football |