Stephen R
| Height | 5'6.5" |
|---|---|
| Chest | 38" |
| Waist | 34" |
| Inside Leg | 30" |
| Collar | 16" |
| Suit Size | 40R |
| Shoes | UK9 |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Medium |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'6.5" |
|---|---|
| Chest | 38" |
| Waist | 34" |
| Inside Leg | 30" |
| Collar | 16" |
| Suit Size | 40R |
| Shoes | UK9 |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Medium |
| Eye Colour | Brown |