Suzanne Rushe
| Height | 5'8" |
|---|---|
| Dress | UK12 |
| Shoe Size | UK6.5/7 |
| Bust | 36'' |
| Cup | A/B |
| Waist | 32" |
| Hips | 39'' |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown with green fleck |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'8" |
|---|---|
| Dress | UK12 |
| Shoe Size | UK6.5/7 |
| Bust | 36'' |
| Cup | A/B |
| Waist | 32" |
| Hips | 39'' |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown with green fleck |