Tai
| Height | 6'1" |
|---|---|
| Chest | 37.8" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 32" |
| Suit Size | 38R |
| Collar | 16.7" |
| Shoes | UK11 |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Dark Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 6'1" |
|---|---|
| Chest | 37.8" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 32" |
| Suit Size | 38R |
| Collar | 16.7" |
| Shoes | UK11 |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Dark Brown |