Tom Crowley Ellis
| Height | 6"0 |
|---|---|
| Chest | 40" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 33" |
| Suit size | 42R |
| collar | 16" |
| Shoes | UK9 |
| Hair Colour | Dark blonde |
| Hair Length | short |
| Eye Colour | Hazel |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 6"0 |
|---|---|
| Chest | 40" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 33" |
| Suit size | 42R |
| collar | 16" |
| Shoes | UK9 |
| Hair Colour | Dark blonde |
| Hair Length | short |
| Eye Colour | Hazel |