Uma B
| Height | 5'9" |
|---|---|
| Dress | UK12 |
| Shoe Size | UK7 |
| Bust | 36" |
| Cup | G |
| Waist | 31" |
| Hips | 40.5" |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'9" |
|---|---|
| Dress | UK12 |
| Shoe Size | UK7 |
| Bust | 36" |
| Cup | G |
| Waist | 31" |
| Hips | 40.5" |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Mid |
| Eye Colour | Brown |