Kazuo
| Height | 5'5" |
|---|---|
| Chest | 36" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 28" |
| Suit Size | 38R |
| Collar | 14.5" |
| Shoes | UK7 |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Dark Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'5" |
|---|---|
| Chest | 36" |
| Waist | 36" |
| Inside Leg | 28" |
| Suit Size | 38R |
| Collar | 14.5" |
| Shoes | UK7 |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Eye Colour | Dark Brown |