Paolo B
| Height | 6'2'' |
|---|---|
| Chest | 43" |
| Waist | 36'' |
| Inside Leg | 33'' |
| Suit size | 42R |
| Collar | 16.5" |
| Shoes | UK11 |
| Hair | Bald |
| Eye Colour | Brown |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 6'2'' |
|---|---|
| Chest | 43" |
| Waist | 36'' |
| Inside Leg | 33'' |
| Suit size | 42R |
| Collar | 16.5" |
| Shoes | UK11 |
| Hair | Bald |
| Eye Colour | Brown |