Sarah L
| Height | 5'10'' |
|---|---|
| Bust | 30C |
| Waist | 26" |
| Hips | 38.5" |
| Dress Size | UK 8/9 |
| Eyes | Brown |
| Shoes | UK 8/9 |
| Hair Colour | Brown |
| West African | Ghanaian |
57B DAWS LANE, MILL HILL, LONDON NW7 4SD
+44 (0) 208 959 0008
| Height | 5'10'' |
|---|---|
| Bust | 30C |
| Waist | 26" |
| Hips | 38.5" |
| Dress Size | UK 8/9 |
| Eyes | Brown |
| Shoes | UK 8/9 |
| Hair Colour | Brown |
| West African | Ghanaian |