Model added to your lightbox
Janet D
| Height | 5'5" |
|---|---|
| Dress | 8/10 |
| Shoe Size | UK5.5 |
| Bust | 34B |
| Waist | 27" |
| Hips | 35" |
| Hair Colour | Salt & Pepper |
| Hair Length | Long |
| Eye Colour | Green |
| Inside Leg | 29" |
| Licence | Motorbike |
| Hobbies | Ballet/ Barre/ Plays Flute/ Gym/ Yoga/Running |
